İptal ve İade Sözleşmesi

İPTAL İADE KOŞULLARI

Sitemizden satın aldığınız ürünler ve oyun pinleri dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

iade talepleriniz için bize iletişim formu veya mail adresi ile ulaşabilirsiniz.

Yanlış Tanıtılan Ürünler:

Kullanıcı aldığı ürünlerde, Firma sitesi tarafından yanlış veya eksik bilgi girilmesi durumunda, Firma koşulsuz şartsız ürünü iade alır para iadesi ya da istenilen ürünü teslim eder. Doğabilecek fiyat farkları Firma tarafından karşılanır. Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün kişiye özel olduğundan iade alamaz ve Firma hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünler, aktif edilmiş kodlar ve teslim edilmiş oyun paraları kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler:

Oyun lansmanı, dijital içerikler, yazılım programları, elektronik ortamda anında kullanılabilen kodlar, yılbaşı indirimi, dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, ön sipariş olarak satın alınan, kampanya/promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.